Na skok do Izraela, Izrael, 22.11.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 60250492

Na skok do Izraela

Izrael

, HotelNa skok do Izraela

Termín:

22.11.2018 - 26.11.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


777 € Konečná cena


Popis


Odlet do Tel Avivu. Po prílete ako prvé navštívime malebné mestečko JAFFA, ktoré je jedno z najstarších prístavných miest sveta. Pokračovanie do HAIFY, kde je krásna vyhliadka na prístav a Bahaiské záhrady, ktoré sú zapísané na zozname UNESCO. Transfer autobusom na miesto ubytovania. Večera a nocľah.

Po raňajkách návšteva oblasti Galilejského jazera a jeho biblických miest. Plavba loďou po Genezaretskom jazere. Kostol na hore Blahoslavenstiev (Ježišove kázanie na hore), KAFARNAUM/CAPERNAUM, ktorému sa tiež hovorí Ježišovo mesto a kde môžeme vidieť pozoruhodnú synagógu a dom sv. Petra, TABGHA - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb, miesto Primátu sv. Petra. V NAZARETE na nás čaká prehliadka Baziliky Zvestovania a Kostola sv. Jozefa. Večera a nocľah.

Prehliadka JERUZALEMA - staré mesto, Krížová cesta – Via Dolorosa, Múr nárekov, hora Cion, Olivova hora, Getsemanská záhrada, hrob kráľa Dávida, Bazilika Božieho hrobu na Kalvárii - Golgote. Popoludní návšteva BETLEHEMU – Baziliky Narodenia Ježiša Krista.

Prechod Júdskou púšťou k MASADE, lanovkou sa vyvezieme na jedno z najzaujímavejších historických miest Izraela. Návšteva výrobcu kozmetiky z Mŕtveho mora. Na ceste späť zastávka pri MŔTVOM MORI s možnosťou kúpania. Popoludní prehliadka BETÁNIE - kde sa nachádza Lazarov hrob, známy z Biblie. Večera a nocľah.

V závislosti od hodiny odletu možnosť návštevy Múzea holocaustu YAD VASHEM v Tel Avive.  Odlet do Viedne s možným následným transferom do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK