Izrael a Mŕtve more, Izrael, 16.11.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61371746

Izrael a Mŕtve more

Izrael

, Hotel

Načítavam ...


Izrael a Mŕtve more

Termín:

16.11.2018 - 23.11.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pútnické

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


780 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Izrael a Mŕtve more - pútnický zájazd letecky
Kategória hotela: ***
Program

1.deň: odlet z Viedne do Tel Avivu, transfer autobusom na sever Izraela, ubytovanie v hoteli v oblasti Galilea, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, prehliadka Nazareta (Bazilika Zvestovania, Kostol sv. Jozefa) a Kány Galilejskej (miesto prvého zázraku - premenenie vody na víno - obnovenie manželských sľubov), Kafarnaum, Hora Blahoslavenstiev a Tabgha, večera v hoteli, nocľah.
3.deň: raňajky, výstup na vrch Tabor, prehliadka Kostola Premenenia Pána a miesta krstu Yardenit v rieke Jordán. Zastávka v Jerichu (najstaršie trvalo osídlené a najnižšie položené miesto na Zemi) a ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, návšteva kresťanských pamiatok a posvätných miest v Betleheme (Bazilika Narodenia, Pole pastierov, Jaskyňa Mlieka), popoludní kúpanie v Mŕtvom mori a uvidíte Ain Karem (miesto narodenia Jána Krstiteľa a Navštívenia Panny Márie u Alžbety). Návrat do Betlehema, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, celodenná pešia prehliadka Jeruzalema počas ktorej navštívite Olivovú horu, Pater Noster, Dominus Flevit, Getsemanskú záhradu, Kostol Hrobu Panny Márie, Večeradlo a zastavíte sa pri Múre nárekov. Návrat do Betlehema, večera a nocľah.
6.deň: raňajky, prehliadka Betánie – Lazarov hrob. Prechod Júdskou púšťou k Mŕtvemu moru (kúpanie). Možnosť výletu na Massadu a do Qumranu. Večera a nocľah.
7.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka Jeruzalema - Via Dolorosa (Krížová cesta so zastaveniami) a Bazilika Božieho hrobu na Golgote. Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori, večera a nocľah.
8.deň: raňajky, odchod autobusom na letisko do Tel Avivu a následne odlet do Viedne.
Ubytovanie
7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.
Stravovanie
7 x polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Tel Aviv a späť.
Ostatné
transfery a doprava po Izraeli klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu - kňaza, náboženský program, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 90 €/os., palivový príplatok 120 €/os., obslužné 40 USD/ os. a vstupy 40 USD/os. (platia sa v Izraeli).
Priplatky
za 1/1 izbu 200 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
***

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK