Izrael a Mŕtve more, Izrael, 16.11.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61371746

Izrael a Mŕtve more

Izrael

, HotelIzrael a Mŕtve more

Termín:

16.11.2018 - 23.11.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Pútnické

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


780 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Izrael a Mŕtve more - pútnický zájazd letecky
Kategória hotela: ***
Program

1.deň: odlet z Viedne do Tel Avivu, transfer autobusom na sever Izraela, ubytovanie v hoteli v oblasti Galilea, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, prehliadka Nazareta (Bazilika Zvestovania, Kostol sv. Jozefa) a Kány Galilejskej (miesto prvého zázraku - premenenie vody na víno - obnovenie manželských sľubov), Kafarnaum, Hora Blahoslavenstiev a Tabgha, večera v hoteli, nocľah.
3.deň: raňajky, výstup na vrch Tabor, prehliadka Kostola Premenenia Pána a miesta krstu Yardenit v rieke Jordán. Zastávka v Jerichu (najstaršie trvalo osídlené a najnižšie položené miesto na Zemi) a ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.
4.deň: raňajky, návšteva kresťanských pamiatok a posvätných miest v Betleheme (Bazilika Narodenia, Pole pastierov, Jaskyňa Mlieka), popoludní kúpanie v Mŕtvom mori a uvidíte Ain Karem (miesto narodenia Jána Krstiteľa a Navštívenia Panny Márie u Alžbety). Návrat do Betlehema, večera a nocľah.
5.deň: raňajky, celodenná pešia prehliadka Jeruzalema počas ktorej navštívite Olivovú horu, Pater Noster, Dominus Flevit, Getsemanskú záhradu, Kostol Hrobu Panny Márie, Večeradlo a zastavíte sa pri Múre nárekov. Návrat do Betlehema, večera a nocľah.
6.deň: raňajky, prehliadka Betánie – Lazarov hrob. Prechod Júdskou púšťou k Mŕtvemu moru (kúpanie). Možnosť výletu na Massadu a do Qumranu. Večera a nocľah.
7.deň: raňajky, dopoludnia prehliadka Jeruzalema - Via Dolorosa (Krížová cesta so zastaveniami) a Bazilika Božieho hrobu na Golgote. Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori, večera a nocľah.
8.deň: raňajky, odchod autobusom na letisko do Tel Avivu a následne odlet do Viedne.
Ubytovanie
7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.
Stravovanie
7 x polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Tel Aviv a späť.
Ostatné
transfery a doprava po Izraeli klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu - kňaza, náboženský program, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 90 €/os., palivový príplatok 120 €/os., obslužné 40 USD/ os. a vstupy 40 USD/os. (platia sa v Izraeli).
Priplatky
za 1/1 izbu 200 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
***

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK