Izrael a Mŕtve more, Izrael, 6.5.2018, Polpenzia
Číslo termínu: 61060442

Izrael a Mŕtve more

Izrael

, HotelIzrael a Mŕtve more

Termín:

6.5.2018 - 13.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Polpenzia

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:


930 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Izrael a Mŕtve more De Luxe - poznávací zájazd
Kategória hotela: ***
Program

1.deň:
odlet do Tel Avivu. Transfer do oblasti Galilea, ubytovanie v hoteli, večera a nocľah.
2.deň: raňajky, prehliadka rímskeho amfiteátra v Beit Shean, cesta údolím rieky Jordán ku Genezaretskému jazeru a na Golanské výšiny, prehliadka sýrskej pevnosti pri Katsrin. Návšteva vinárstva a kibucu na Golanských výšinách, pokračovanie do Kafarnaumu a Tabghy. Cesta cez Tiberias ku miestu krstu Yardenit, návrat do hotela, večera, nocľah.
3.deň: raňajky, prehliadka Nazareta a Baziliky Zvestovania, popri dedinkách Drúzov k hore Carmel a do mesta Haifa. Panoramatická prehliadka prístavu a výhľad na záhrady Báhai, staroveké prístavné mesto Acre, návrat cez horu Tabor do hotela, večera, nocľah.
4.deň: raňajky, návšteva prírodného parku Gan Hashlosha (prírodné pramene), presun údolím rieky Jordán do Jericha (najstaršie mesto sveta), zastávka na kúpanie v Mŕtvom mori, transfer cez Judejskú púšť do hotela v Betleheme, večera, nocľah.
5.deň: raňajky, prehliadka Jeruzalema – Olivová hora, Getsemanská záhrada, Chrám národov. Prehliadka starého mesta (vrch Sion, arménska a židovská štvrť), Múr nárekov, Via Dolorosa – Krížová cesta a Bazilika Božieho hrobu. Návrat do hotela, večera a nocľah.
6.deň: raňajky, panoramatická prehliadka nového Jeruzalemu (Knesset, Menora), návšteva Yad Vashem (pamätník holokaustu), Izraelského múzea a miesta, kde sú uchované zvitky od Mŕtveho mora, model 2. jeruzalemského chrámu. Odchod do Betlehema, návšteva Baziliky Narodenia Ježiša Krista, Polí pastierov, návrat do hotela, večera, nocľah.
7.deň: raňajky, výlet do Qumranu (nálezisko historických zvitkov) a cesta popri pobreží Mŕtveho mora na pevnosť Massada (výstup lanovkou). Kúpanie v Mŕtvom mori, návrat do hotela v Betleheme, večera a nocľah
8.deň: raňajky, transfer na letisko, odlet.
Ubytovanie
7 x v 3* hoteli v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha, WC).
Stravovanie
7 x polpenzia (švédske stoly).
Doprava
Letecká doprava: Viedeň – Tel Aviv a späť.
Ostatné
doprava po Izraeli klimatizovaným busom, služby miestneho sprievodcu (slovensky/ česky), program podľa popisu, DPH.
Povinné príplatky
letiskové, bezp. a servisné 90 €/os., palivový 120 €/os., v Izraeli sa platí: obslužné 40 USD/os. a vstupy 150 USD/os.
Priplatky
za 1/1 izbu 220 €, transfer z Bratislavy na letisko vo Viedni a späť 20 €/os.
Oficiálna kategória
***

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK